תבליני שף

אמור. תבלינים מובחרים

את תבליני השף שלנו תמצאו במטבחים של טובי הבשלנים, אניני הטעם. אלו שבוחרים בטעמים הנפלאים של אמור מדי יום מחדש, יודעים שהם מוסיפים למנות שלהם את התבלינים והתערובות באיכות הגבוהה בישראל. אנחנו בוחרים להשתמש בעילית של חומרי הגלם מכל רחבי העולם ואת התבלינים שלנו תזהו מיד לפי הצבעים העזים, הניחוחות המשכרים והטעמים המרגשים.

טעים להכיר

את התבלינים של אמור, אנחנו מייצרים באהבה במפעל המשפחתי של תבליני נתנאל. אבי המשפחה הקים ברמת גן את המפעל הראשון בארץ לייצור תבלינים בשנת 1925.
 

מסורת של תבלינים

במשך שבעה דורות עובר סוד ייצור התבלינים במשפחה מאב לבן ובשנים האחרונות המפעל גדל, התרחב והשיק פס ייצור חדש ומתקדם, שכולו מוקדש לתבליני שף איכותיים – תחת המותג היוקרתי אמור.
 

קסם התערובות

אנחנו מתמחים ביצירת תערובות ייחודיות, שפיתחנו במשך שנים ומבוססות על מינונים מדוייקים של תבלינים איכותיים ביותר. התערובות שלנו מוסיפות למנות טעם עמוק ומיוחד שמבטיח תוצאה נפלאה בכל פעם.
חומרי גלם מעולים

חדש! מעכשיו תבליני אמור גם למטבח הביתי שלכם

מוכנים למחמאות? מהיום גם אתם יכולים ליהנות מהבחירה של השפים המובילים בישראל ולהכניס למטבח שלכם את מבחר התבלינים והתערובות האיכותיים שלנו: גריל עוף, זעתר, כמון, מלח לימון, פלפל שחור גרוס, פלפל שחור טחון, פפריקה חריפה,  פפריקה מתוקה, קארי, קינמון, ראס אל חנות, שום גבישי.
תבליני השף שלנו יגיעו עד דלת הבית שלכם באריזה חסכונית ומשתלמת במיוחד של 1ק"ג. האריזה המשפחתית מאפשרת לכם לחסוך עשרות אחוזים מהמחיר של תבלינים הנמכרים באריזות קטנות וליהנות גם מאיכות פרימיום של תבליני שף ייחודיים וגם ממחיר נח ומשתלם.
זה הזמן להוציא את השף שבכם ולהעניק לכל מנה את מגע הקסם הייחודי של אמור.
בתיאבון!
הסוד הגדול
של התבלינים,
הוא לדעת
מתי להשתמש
בהם
דניאל גילברט